BrazilInstantBooking.com - Zaregistrujte sa, aby ste získali viac okamžitých rezervácií pre váš hotel. Zistite, ako vám môžu naše služby pomôcť s riadením zásob, rezervnými mechanizmami, marketingom sociálnych médií a expozíciou vo vyhľadávačoch.

Zaregistrujte svoj majetok na BrazilInstantBooking.com. Je to úplne zadarmo! Naše služby sú ideálne pre hotely, hostely, penzióny alebo súkromné apartmány. Získajte zoznam a okamžite začnite získavať online rezervácie. Či už je vaša nehnuteľnosť veľká alebo malá, sledujte zvýšenie vystavenia online ako nikdy predtým.

Pracujte s nami, prihláste sa, zaregistrujte svoj hotel, vybavte svoj majetok a vybavte svoj hotel

Bez ohľadu na to, ako meráte zisky, Instant World Booking môže dramaticky zvýšiť vašu návratnosť investícií (NI). Tu je postup: Instant World Booking účtuje iba 8% províziu za online rezervácie, najnižšie dostupné v tomto odvetví. Pravdepodobne už viete, že väčšina služieb online účtuje poplatok minimálne 12% až 30%. Takže aj keď používate viac cestovných kancelárií online (OTA), vaše ziskové rozpätie sa zvyšuje s každou rezerváciou, ktorú dostanete BrazilInstantBooking.com.

Začať

Správne vykonaná marketingová stratégia môže zvýšiť ziskové rozpätie hotela až o 20% za jeden rok. Medzi online nástroje, ktoré potrebujete, patrí riadna správa inventára, sociálne médiá, rastúce „kumulatívne“ vystavenie vyhľadávacieho nástroja a zníženie nákladov na provízie online. Pozrite sa na najčastejšie dôvody, prečo vám bezplatný zápis do siete Instant World Booking pomôže dosiahnuť tieto ciele:

Uč sa viac


Naše služby

Online rezervácie

Získajte viac rezervácií z našej globálnej marketingovej siete. Zvýšte ziskové marže pomocou našej nízkej 8% provízie. Porovnať s väčšinou ostatných rezervačných webov, ktoré účtujú poplatky najmenej 12% až 30%.

Rezervačný motor

Lepší rezervačný modul prispôsobený vašim webovým stránkam. Citlivý webdizajn s technológiou IWBmob. Prečítajte si viac informácií o našej záruke najlepšej ekonomiky a pozrite si ukážky.

Správa kanálov

Aktualizujte svoju dostupnosť a ceny na jednom mieste a súčasne synchronizujte všetky svoje rezervačné kanály. Spojte sa s desiatkami najdôležitejších rezervačných miest.

Špeciálne a bezplatné ponuky

Novinka pre 2022! Ponúkame vám tieto bezkonkurenčné ponuky pre vás, našich partnerov v hoteloch a hoteloch. Ale rýchlo! Tieto ponuky sú k dispozícii iba na obmedzený čas.

Video marketing pre hotely

Video zvyšuje angažovanosť zákazníkov a môže viesť k 50% rýchlejšiemu rastu výnosov. Z webových stránok hotelov tiež môže zvýšiť rezervácie o 80%. Vyrábame cenovo dostupné videá z vášho hotela.

Pridružené programy Hotelový marketing

Partnerský program

Zarábajte na svojom webe. Pripojte sa k niektorému z našich pridružených programov a speňažte návštevnosť svojich webových stránok. Pozrite si naše ukážky a začnite už za 10 minút.

Hotelové reťazce (Skupiny)

Pre hotelové reťazce a skupiny hotelov ponúka IWB vlastné rezervačné riešenia. Reťazový účet vám umožňuje spravovať všetky svoje vlastníctva pomocou jedného účtu.

Odkaz na nás

Zarábajte peniaze jednoduchými pridruženými odkazmi. Dostupné prostredníctvom automatických odkazov, ktoré sú k dispozícii každému, kto má účet na webe alebo na sociálnych sieťach, a získava provízie za odporúčania.