The Backpackers Share House Sunset

The Backpackers Share House Sunset

Florianópolis, Brazil - Rodovia Jornailista Manoel Menezes, 631, Barra Da Lagoa
BRL 45 za noc
BRL 45 za noc

4.9   

2 Celkový počet recenzí

  • Nejlepší stravovací možnosti
  • Dokonale bezpečné
  • Fantastická služba
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Best Hostel ... I had a great time at this place. Very clean, staff was very helpflu & planned fun day & night trips. Great people staying at the hostel, amazing views, just the perfect trip!

Popis - Hostel

Rádi bychom představili naši novou členkou našeho Backpackers Sharehouse rodiny, Backpackers SUNSET!
Beautifully nachází na vrcholu kopce s výhledem na přírodní laguny z Lagoa da Conceio, kde si můžete ocenit nejúžasnější západy slunce a názory Florianpolis. Nachází se 5 až 10 minut chůze od Praia Mole a Joaquina pláži respektive 2 z nejznámějších pláží a surf spotů v Florianpolis a také Brazílie!

Na Backpackers, budeme nejen vám lůžek, ale všechny informace, které potřebujete využívat v uvolněné atmosféře a bezpečné! Plavecký bazén s vodní masáží, otevřené prostorné balkony, Hammocks všude kolem, táborák scéně vyzrálý zahrada, BBQ oblasti a západem bar. Kromě toho budete mít zdarma snídaně, rybářské pruty, surfy, frisbee, boogie desky a mnohem více pro to, aby Váš pobyt v Backpackers skončení doby svého života!

Sdílí s lidmi z celého světa, přijít a připojit se k Backpackers Sunset rodinu.

Prostor
  • Typ majetku: Hostel
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: BRL 45 (Brazilian Real)

Dvoulůžkový Gaivota lenoch Blue Lily Muž Triple kolej kolej Míchaný Triple

Hostel vybavení

24-hod recepce Letiště přejímaný BBQ plochu Bar / salon Beach Půjčovna Snídaně zahrnuta Pronájem aut zahrada bezdrátový internet (zdarma) bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / sluha služba povlečení Strava plány Setkání příslušenství Film pronájmy Multi-kulturní pracovníci No curfew 24 hodin parkoviště (zdarma) bazén (venkovní) Pokojová služba Trezor Sport / aktivity Taxi služba

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení Balkony Bidet Ensuite Fax služba Maid služby denního Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Koupelna přeháňky bez vany Wake-Up hovory


Sousedství
Body zájmu
  • Florianpolis (15 km)
  • Praia Mole (200 m)
  • Lagoa da Conceio (3 km)
  • Joaquina pláži (1 km)
  • Barra da Lagoa (5 km)

Politiky
Podrobnosti o ceně

BRL 45 - 60 za noc (Brazilian Real)

Tento ceny do 20. prosince.

Umístění - Hostel

Rodovia Jornailista Manoel Menezes, 631, Barra Da Lagoa
Florianópolis
Santa Catarina (Estado de Santa Catarina)
Brazil  88061701

Zeměpisná šířka: -27.58768, Zeměpisná délka: -48.43644

Jak se tam dostat

Autobusové nádraží:

Když přijedete na autobusové nádraží Florianpolis, chodit kolem Podnikavci nabízející Pousadas a říkal, že The Backpackers je uzavřen, a rovnou ven ze dveří stojí Floripa Centro. Odbočte doprava a pět minut pěšky od jihu (kolem autobusového terminálu parkoviště) je místní autobusové nádraží. Autobus do Lagoa da Conceição listy od druhého-poslední zastávka na konci střední platforma. Tento autobus je # 330 a # 320. Jízda autobusem na tento Lagoa Terminál. Zde změna autobusové # 360 Barra da Lagoa a jízda na autobus č. 2, nebo požádat, aby se propadl na Šířka Club. Přes silnici, projít se práva na první bráně a zelený kroužek dveří zvonek! - Vítejte v Backpackers Sunset.
Tato cesta by měla trvat 40 minut a cena R $ 2, 50. Změna je vzácné, takže si to zkuste ’ zaplatit s velkým směnku. Tyto modré autobusy probíhat od 5. 50 do 11. 30 hodin AM (příležitostné autobusy spustit později).

NEBO Taxi - Pojďte se na dveře a požádat řidiče, aby vás na Praia Mole, vedle klubu Šířka. Pokud možno v portugalštině. Nebo japonský. Ale pokud možno v portugalštině. Bude asi R $ 50, 00.

Z letiště

Autobusem - Procházka z letiště a jít na autobus na letiště. Catchi zelený autobus # 183 nebo # 186, která přichází jednou za deset minut. Napsané na autobus Corredor dělat Sudoeste. Vystupte na místní autobusové nádraží v Florianpolis a postupujte podle pokynů shora. Tento autobus bude vás R $ 1, 60 a budete mít 25-30 minut, během špičky. Probíhá od 5. 30 do 12:30 AM.

NEBO Taxi - Bude vás asi R $ 50, 00, 40-50 minut jízdy. Zeptejte se řidič vás vzít Barra da Lagoa. Pokud možno v portugalštině. Nebo v Cantonese. Ale pokud možno v portugalštině.